Energetická diagnostika a léčivé bylinky

ENERGETICKÁ DIAGNOSTIKA

KONZULTACE A LÉČIVÉ  BYLINKY (ÓŠADHI )

  • energetické zjištění stavu orgánů fyzického těla,
  • konzultace zaměřená na řešení problémů v různých oblastech našeho života a projevující se navenek bolestí, trápením, změnou nálady, vyčerpáním, závislostmi, apod.
  • sestavení bylinkové směsi na míru

 „Lidé prosí bohy o zdraví a nevědí, že touto mocí sami vládnou“                                                                                               Démokritos

paprsek

Trápí vás bolest fyzického těla, máte potíže ve vztazích, řešíte problémy v zaměstnání či nejste spokojeni s momentální životní situací, kterou prožíváte?

Přestali jste se radovat … ?

Jsem tady pro vás!

Vše souvisí se vším, bolest fyzického těla a naše prožívání.

Máte možnost nechat si sestavit energetickou diagnostiku včetně konzultace a být tak přímo odpovědni za to, co se vám od tohoto okamžiku bude v životě „dít“ …

CO JE POTŘEBNÉ PRO ENERGETICKOU DIAGNOSTIKU:

  • jméno a příjmení (u ženy i rodné příjmení),
  • datum a místo narození

K energetickému zjištění stavu orgánů fyzického těla a následnému sestavení vhodné bylinkové směsi psychotronicky prostřednictvím níže uvedených metod nemusí být přítomna osoba, u které se provádí diagnostika.

Osobní konzultace je na základě zjištěného stavu orgánů fyzického těla zaměřená na příčiny vzniku nerovnováhy a omezení funkčnosti různých orgánů fyzického těla. Především můžeme společně odkrýt problémy, které zrcadlí stav duše.

V rámci konzultace je rovněž doporučeno téma ke zpracování, směřující k možnému následnému nastavení samoléčebných procesů fyzického těla, vyladění se do pohody a vystoupení z iluze ega. Podstata spočívá v uvědomění a přijetí změny.  Ten, kdo trpí, je lidská duše. A s utrpením přichází onemocnění. Vše souvisí se vším. Jednota.

Můžeme se podívat i na časovou osu vzniku problému a s tím související emoce, či skrze orákulum ozřejmit podstatné.

Doporučím i vhodnost užívání equilibria, bylinkových tinktur a zevního použití bylinkových olejů – třezalkového, tužebníkového, majoránkového, měsíčkového a dalších. Jsou vhodné zejména pro úlevu od  bolestí zad (ischias) a všech velkých kloubů – ramen, kyčlí, kolen; řeší problémy s artritidou, revmatismem, ale i potíže s křečovými žilami, hemoroidy atd.

DSC05674

Energetickou diagnostiku včetně bylinkové směsi a bylinkového oleje je možné převzít osobně u mne, nebo zaslat poštou, neboť mám klienty z celé republiky a vzhledem ke vzdálenosti je tato forma běžná a  nejsnazší.

Forma osobní konzultace je v tomto případě běžně realizovaná formou telefonického rozhovoru, či prostřednictvím Skype, WhatsApp, Messenger, způsob si dohodneme osobně – viz složka Kontakty.

Těším se na Vás, s láskou Zuzana 

 

cekanka2

A ještě něco navíc pro vysvětlení a pochopení..

Je to již řada let, v roce 2001, jsem začala „pracovat“ s energií prostřednictvím Indiánského draka.

Touto metodou a též prostřednictvím tenzoru psychotronicky zjišťuji, na kolik procent jsou orgány fyzického těla zatížené a tudíž je vhodné provést u nich očistu, či je případně energeticky posílit (energetická diagnostika).  Je to důležitý údaj pro společnou konzultaci a hlavně pro mne, neboť na jeho základě sestavuji vhodnou bylinkovou směs.

DSC00625

Vzhledem ke skutečnosti, že každý jsme individualita, každý máme  jinou somatiku, jiné stravovací návyky, jiný životní rytmus, žijeme v různém sociálním prostředí, tudíž logicky každý máme jiný stav vnitřních orgánů našeho fyzického těla.

Určení vhodného složení bylinkové směsi je individuální, pro každého přímo na míru (v závislosti na stavu orgánu, který je zatížený, což je u každého jiným způsobem).

Co je pro jednoho vhodné, nemusí být vhodné i pro druhého. Někdo potřebuje například k pročištění ledvin celík zlatobýl, pro jiného je vhodný list břízy, pro dalšího přeslička a tak bychom mohli pokračovat dále.

Většina zdravotních problémů souvisí s psychosomatikou, což se v diagnostice zrcadlí. Společnou komunikací o problémech, které se projevují  již na úrovni fyzického těla jeho disharmonií, a to bolestí a dalšími symptomy, dochází k uvědomění a nalezení řešení daného problému, spočívající zejména ve vymezení sebe sama, v respektu, v přijetí sebe sama ve své přirozenosti, v projevování si lásky a hlavně v procesu odpuštění nejen druhým, ale především sobě.

Energie léčivých bylinek je energií vesmíru. Bylinky ve své podstatě mají sílu a energii od nepaměti uzdravující, jak je uváděno již ve starých herbářích a recepturách lidového léčitelství a praktikováno v šamanských rituálech.

Ne nadarmo, a ne náhodou, jsou bylinky využívány i farmaceutickými firmami,  neboť tvoří nedílnou součást medikamentů.

divizna