Hvězdy a byliny

20170706_080905-1Pohled na hvězdné nebe ve mne vždy vyvolával zvláštní pocity něčeho, co mě přesahuje, přitahuje, kde se cítím doma..

A pohled na kvetoucí bylinky ve mne vyvolává pocit spojení, radosti, energie..

Bylinky a hvězdy jsou vzájemně propojené, stejně jako každý z nás a vše se vším..

Vesmír spojil v určitý moment hvězdného průvodce a bylinkářku, nebyla to náhoda, neb náhoda je dlouho připravovaná nevyhnutelnost. Spojil nás a to, co nám bylo dáno do vínku, abychom to dále šířili, abychom to předávali všem..

Vše má svůj čas, kdy se věci začínají uskutečňovat, kdy vesmír „nastaví“ vše tak, jak má být. Tento čas dozrál, stejně jako dozrávají lesní plody.

A tak, ve chvíli, kdy půjdete lesní pěšinou a vaše kroky na malou chvilku zastaví pohled na červeň lesních jahůdek, a vy se s radostí sehnete pro tyto sladké dary lesa, nezaměnitelné vůně a chuti, nebo se zrovna spojíte s proudem řeky, která vás pohladí tak jemně, jak to jen voda umí, právě v tuto chvíli ale jen zdánlivě na jiném místě, pro vás píšeme další kapitolu nové knihy, další kapitolu nového života… Vzájemnosti, spojení energie, hvězd a bylin, našeho společného předurčení, které je oslavou stvoření, oslavou života, jímž každý z nás ve své jedinečnosti a kráse je.. Stačí si tuto pravdu uvědomit …

Připravená kniha „Hvězdy a byliny“ je tady pro vás.. Když se tak zamýšlíme, mohla by nést podtitul „Hvězdný průvodce a jemná společnice“.. :-)

A nejen proto, že ji pro vás připravil muž – znalec toho, co nám vesmír skrze hvězdy sděluje, ale i žena – jež vás jemně vede do tajů energie mezi nebem a zemí, skrze energie bylinek, které k nám promlouvají a uzdravují to, co nás bolí…

Už tímto spojením muže a ženy je naplněna vesmírná rovnováha, základní přírodní zákonitost.. Nejen vesmírnou rovnováhu, ale i ostatní přírodní zákonitosti nám „Hvězdy a byliny“ ozřejmí, především však to, proč se nám některé věci v životě „dějí“, respektive opakují, co je to karmický životní úkol, kdo vlastně opravdu jsem a kdo je ten, kdo kráčí po mém boku, co si skrze něj uvědomuji, a k jakému poznání a moudrosti směřuji skrze prožívání..

 

received_342030583201774

Ruku v ruce s knihou pro vás s láskou připravujeme televizní seriál se stejným názvem „Hvězdy a byliny“… Jakmile dozrají maliny …

S láskou Zuzana a Milan, bylinkářka s jemnou duší a hvězdný průvodce po mapách našeho bytí …