Ceník a dárkové poukazy

Energetická diagnostika zdravotního stavu, sestavení bylinkové směsi „na míru“ včetně bylinek (na 4 – 8 týdnů) a hodinová konzultace (řešení problémů a potíží) : 999,- Kč

Pokud bylinková směs nebudete předaná v rámci konzultace u mne, a bude zaslaná poštou, bude účtováno poštovné. Konzultace bude telefonická nebo prostřednictvím Skype.

Kraniosakrální terapie včetně konzultace: 999,- Kč

Rovnání páteře v astrálu: 500,- Kč

Vhled (orákulum): 750,- Kč

 

Zvýhodněné kombinované balíčky:

Vhled (orákulum) a rovnání páteře:  750,- Kč

Energetická diagnostika a vhled (orákulum):  1.500,- Kč

Energetická diagnostika a kraniosakrální terapie:  1.750,- Kč

Energetická diagnostika 3 cykly za sebou: 3.000,- Kč. K balíčku obdržíte jako bonus zdarma vhled (orákulum) v původní ceně 750,- Kč.

  • tento „balíček“ obsahuje pro každý jednotlivý cyklus energetickou diagnostiku, sestavení bylinkové směsi na základě energetické diagnostiky, bylinkovou směs na 4-8 týdnů, hodinovou konzultaci. Je pro vás tedy připraveno až 26 týdnů bylinkového čistění, harmonizace a posílení fyzického těla včetně řešení problémů vyplývajících z trápení duše.

Dárkové poukazy

Přejete-li si udělat radost svým nejbližším či kamarádům v rámci různých příležitostí, jako jsou například jejich narozeniny, jmeniny, Vánoce či jiné svátky, nebo prostě jen tak, pro radost, nabízím dárkové poukazy na všechny služby výše uvedené.

Dárkové poukazy jsou vystaveny přímo na jméno obdarovaného.